البته بعضی از خانمها ترجیح میدهند که کرم پودرها را به همراه سایر مواد آرایشی مناسب مانند کانسیلر، پرایمر، فیکساتور، مرطوبکننده و یا کرم پودرهای فشرده (پنکک) نیز استفاده نمایند. البته مشخص است که کرم پودرها نیز مانند هر محصول دیگری در انواع مختلفی تولید میشوند و شما باید سعی کنید مناسب ترین آنها را برای خودتان خریداری نمایید.

به عنوان مثال بعضی از نواحی پوست، مثل گونه خشک است در حالی که بقیه نواحی صورت، به خصوص بینی و پیشانی، گاهی اوقات چرب میشود. برای پوست نرمال: کسانی که پوست نرمال دارند و پوست آنها نه خشک است نه چرب نسبت به بقیه افراد گزینههای زیاد و کار راحتتری برای انتخاب کرم پودرها دارند زیرا تقریباً میتوان گفت این افراد میتوانند از همه نوع کرم پود استفاده کنند. بهترین گزینه برای کسانی که دارای پوست خشک هستند انتخاب کرم با پایههای آبرسان، مرطوب و درخشان کننده است. این برند دارای مصولات بسیار خوبی برای پوستهای خشک است، پوشانندگی کرم پودرهای آن بسیار مناسب بوده و به خاطر رطوبترسانی فوقالعادهای که دارد، خصوصا در فصلهای سرد، که پوست شما بسیار حساستر و خشک میشود، بسیار مناسب است.

مدل مایع برای ارائه یک زیرساز عالی و پوششدهی خوب، بسیار مناسب است و یکی از محبوبترین گزینههای موجود در بین خانمها محسوب میشود. اما با در نظر گرفتن سبک آرایش و رنگ پوستتان به راحتی میتوانید مدل مناسبی را برای داشتن آرایشی بینقص انتخاب و تهیه کنید. برای ثبات و دوام کرم پودر از زیر ساز آرایش (پرایمر) کمک بگیرید. از دیگر مواد به ­کار­رفته در کرم ­پودر لدورا گلیسیرین است که باعث حفظ لطافت و نرمی پوست می­شود.

هنگامی که این محصول به درستی استفاده شود، به کاهش درخشندگی در طول روز کمک میکند و رنگ پوست را صاف و کاملا یک دست نشان میدهد. برای داشتن آرایش با کیفیت به یک زیرساز خوب نیاز دارید. تهیه کرم پودر اصل میتواند کیفیت آرایش شما را تضمین کند، حتی در خرید مرطوب کننده رنگی هم به دنبال محصول اورجینال باشید. هنگام خرید کرم پودر که در برندهای مختلفی وجود دارد، بهتر است به اصل بودن محصول توجه کنید. مدل «سند» ضد آب است و در برابر تعریق مقاوم است و در حالی که کنترل چربی پوست را برعهده دارد، 24 ساعت هم بر روی پوست ماندگار است.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر لدورا کد 71 بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر