[ad_1]

ارقام جدید دولت نشان می دهد تعداد بیشتری از آمریکایی ها واکسن آنفلوانزا در این سال دریافت کرده اند ، ظاهراً به توصیه های مقامات بهداشتی از ترس بیماری همه گیر دو برابر آنفولانزا و ویروس کرونا گوش می دهند

اما میزان واکسیناسیون آنفلوانزا برای کودکان سیاه پوست در حال کاهش است ، و این نگرانی را افزایش می دهد که ممکن است سیاه پوستان آمریکایی از عکس ها خارج شوند.

دکتر رام کوپاکا از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها که اطلاعات جدیدی در مورد واکسیناسیون آنفلوانزا در روز چهارشنبه منتشر کرد ، گفت: “این مطمئناً یک مشکل است.” “ما در هفته های آینده این امر را از نزدیک مشاهده خواهیم کرد.”

مقامات CDC می گویند تاکنون آنفولانزا کمی وجود داشته است.

تولیدکنندگان واکسن آنفلوانزا با تولید رکورد 194 میلیون تا 198 میلیون دوز برای این فصل ، جهشی بزرگ از 175 میلیون برای فصل گذشته آنفلوانزا هستند.

CDC گفت ، مطالعه ای که در اوایل ماه نوامبر انجام شد ، نشان داد که 49٪ از بزرگسالان در ایالات متحده واکسینه شده اند ، در حالی که 44٪ که در همان زمان در سال 2019 علیه آنفلوانزا واکسینه شده بودند. اما همان مطالعه نشان می دهد که بیش از یک سوم بزرگسالان قصد ابتلا به آنفولانزا در این فصل را ندارند.

گزارش CDC همان روزی منتشر شد که مطالعه ای توسط مرکز تحقیقات روابط عمومی آسوشیتدپرس-NORC نشان داد که تنها حدود نیمی از بزرگسالان در ایالات متحده گفته اند که واکسن ویروس کرونا دریافت می کنند. مشخص شده است که سفیدپوستان دو برابر سیاه پوستان گفته اند که واکسینه می شوند.

مطالعه CDC دیگر نشان داد که 48 درصد کودکان در ایالات متحده در اواخر ماه نوامبر همانند سال گذشته علیه آنفلوانزا واکسینه شده اند. میزان واکسیناسیون سفیدپوستان و اسپانیایی ها تغییر چندانی نکرده است. اما این رقم برای کودکان سیاه پوست از 33 درصد در ماه نوامبر گذشته به 33 درصد رسید.

کوپپاکا ، یک دستیار مدیر در بخش خدمات ایمن سازی CDC ، گفت که علت آن روشن نیست ، اما بر لزوم همکاری متخصصان بهداشت با جوامع رنگارنگ و اعتماد بیشتر به کمپین های واکسیناسیون تأکید کرد.

———

دپارتمان بهداشت و علوم آسوشیتدپرس از بخش آموزش علوم م Instituteسسه پزشکی هوارد هیوز پشتیبانی دریافت می کند. AP فقط مسئولیت کلیه مطالب را بر عهده دارد.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر