[ad_1]

نهاد اجرایی اتحادیه اروپا از کشورهای عضو می خواهد که با نزدیک شدن به زمستان ، استفاده از آزمایشات سریع آنتی ژن را خلاصه کنند و اروپا در تلاش است تا موج دوم عفونت های ویروس کرونا را مهار کند.

آزمایش های آنتی ژن نسبت به آزمایش های PCR استاندارد ویروس کرونا کمتر قابل اطمینان هستند ، اما هزینه کمتری دارند و به دلیل نتایج سریعتر به ردیابی و پیگیری کمک می کنند.

اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا گفت: “برای کاهش سرعت ویروس کرونا ، باید آزمایشات را گسترش دهیم.”

کمیسیون گفت که 100 میلیون یورو (119 میلیون دلار) برای خرید آزمایشات سریع آنتی ژن و تحویل آنها به کشورهای عضو اتحادیه اروپا اختصاص می دهد. همچنین قصد دارد 35.5 میلیون یورو (42 میلیون دلار) به فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر برای آموزش کارکنان و تجهیز تیم های آزمایش شبکه بشردوستانه اختصاص دهد.

کمیسیون اروپا گفته است که آزمایشات سریع باید در شرایطی که برای کنترل سریع شیوع بیماری و یا کنترل منظم گروه ها و مکان های پرخطر مانند کارکنان پزشکی و خانه های سالمندان ، به تشخیص سریع نیاز است ، استفاده شود. کمیسیون همچنین استفاده از آزمایشات برای معاینه بیماران در مراکز بهداشتی درمانی را توصیه کرد.

کمیسیون گفت ، هنگامی که آزمایش PCR در مناطقی که نسبت موارد مثبت بیشتر یا مساوی 10٪ است ، به اندازه کافی در دسترس نیست ، برای آزمایش افراد با علائم COVID-19 باید از آزمایشات سریع استفاده شود. این گزارش همچنین می تواند از آنها در مکانهایی با نرخ مثبت کمتر به عنوان بخشی از استراتژی های ردیابی تماس استفاده شود.

پیش بینی می شود رهبران اتحادیه اروپا پنجشنبه شب در جریان یک کنفرانس ویدئویی درباره این توصیه ها صحبت کنند.

براساس آخرین آمار مرکز پیشگیری و کنترل بیماری های اروپا ، از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ، بیش از 275 هزار و 590 مورد مرگ ناشی از ویروس در اروپا گزارش شده است.

————

پوشش کامل ویروس کرونا ویروس AP را در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/Und UndingingtheOutbreak دنبال کنید

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر