کاربران شخصی می توانند داده های مسیر خود را به خوبی بررسی کنند تا مسیرهای روزمره خود را بهبود بخشند و سریع تر به مقصد خود برسند. اگر مخفی نگهداشتن جی پی اس اهمیت زیادی برایتان دارد، میتوانید نصب داخل صندلی خودرو را انتخاب کنید. تامین برق از طریق سیم کشی ردیاب خودرو گرچه سختی بیشتری دارد، اما خیال شما را از بابت دوام برق دستگاه، %link1% راحت میکند. ردیاب به شما امکان می دهد وسایل نقلیه و دارایی های با ارزش خود را به سرعت روی نقشه پیدا کنید.

خاموش کردن خودرو از راه دور : شما می توانید خودرو خود را از راه دور و بدون محدودیت فاصله تنها از طریق فشار دادن یک کلید و یا ارسال یک پیام کوتاه خاموش کنید. شما میتوانید از راه دور سرعت ماشین سوخت او را کنترل کنید. برای نمونه، دستگاه ردیاب RAYANGPS هنگامی که درب خودرویتان باز شود و یا موتور ماشین روشن شود، شما را از طریق ارسال پیام از موضوع آگاه میکند. در مدل آفلاین با قرار گرفتن نقشه در یک حافظه، GPS خودرو مسیر را پیشبینی و کوتاهترین مسیر را پیدا میکند.

در این مدل GPS خودرو، معمولاً در جلوی ماشین در دید راننده قرار میگیرد، اکثر مدلها داری راهنمای سخنگو است که راننده بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه مسیر را پیدا کند. قابلیت خاموش نمودن خودرو از هر نقاط دنیا فقط با ارسال یک دستور در اپلیکیشن، یا یک پیامک از طریق تلفن همراه، پشتیبانی صوتی دو طرفه و قابلیت شنیدن صدای داخل کابین خودرو، اعلام روشن شدن غیرمجاز خودرو و تعیین و مشخص کردن محدوده مجاز تردد خودرو از ویژگی های GPS خودرو می باشد. حتی میتوان برای GPS خودرو تنظیماتی را انجام داد تا اگر خودرو از محدوده تعیین شده خارج شود، هشدار داده شود و یا ماشین خاموش شود.

اگر شما نیز جز افرادی هستید که به GPS خودرو و استفاده از ان علاقه دارید، برندهای بسیار و شرکتهای زیادی این خدمات را ارائه میدهند. GPS خودرو در مدل و برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه میشود. در بیشتر خودروها، GPS خودرو به صورت پیشفرض نصب میباشد. این مدل از GPS خودرو نیازمند بهروزرسانی های دائم میباشد در مدل آنلاین با استفاده از gprs اقدام به مسیر یابی میکند. GPS خودروهایی که با باتری کار میکنند، معمولاً زمان زیادی شارژ نگه میدارند و دیگر لازم نیست دائم آن را شارژ کنید. اگر فقط قصد دریافت هشدارهای دستگاه را دارید، گزینه مناسبی خواهد بود اما ایده آل نخواهد بود.

ایندکسر