[ad_1]

به دلیل نقض احتمالی دستورالعمل های ویروس کرونا ، یک رستوران در نیوجرسی که میزبان یک جشن سیاسی بود که توسط باشگاه جمهوری خواهان نیویورک برگزار شده بود ، روز جمعه موقتاً بسته شد.

عکس ها و فیلم های منتشر شده در توییتر ده ها نفر از شرکت کنندگان نقابدار در رویداد باشگاه جوانان جمهوری خواه نیویورک در جرسی سیتی را پنجشنبه شب نشان داد که برخی از آنها پیام های تمسخرآمیز به فرماندار دموکرات اندرو کوومو را توییت کردند.

در میان حاضران ، مت گائتز ، نماینده ایالات متحده ، جمهوری خواه فلوریدا ، و فعال سیاسی محافظه کار جیمز اوکیف وجود داشت.

شهردار جرسی سیتی ، استفان فلوپ ، یک دموکرات ، در نامه ای الکترونیکی گفت که رستوران Maritime Parc در پارک ایالتی لیبرتی “نقض فاحش” دستورالعمل های ویروس کرونا برای ایالت است و او دستور تعطیلی موقت رستوران را صادر کرده است.

فلوپ نوشت: “در جرسی سیتی ، کوید را بسیار جدی می گیریم و به نظر می رسد این رویداد نقض فاحش دستورهای اجرایی فرماندار از جمله محدودیت ظرفیت و استفاده اجباری ماسک است.” “این رویداد به صراحت حمایت های صورت گرفته برای محافظت از جامعه در برابر آلودگی بیشتر را نادیده می گیرد و جرسی سیتی و تعداد بی شماری را در معرض خطر جدی قرار می دهد.”

هیچ کس در رستوران به تلفن پاسخ نمی داد. گائتز روز جمعه به پیامکی پاسخ نداد.

روز جمعه ، در جریان جلسات مرتب ویروس کرونا ، کوومو در اشاره ای واضح به گائتس وی را “چنان غیرمسئولانه نسبت به یک نماینده منتخب برای تشویق مردم به قانون شکنی” خواند.

وی افزود: “من می خواهم ببینم كه جمهوری خواهان جوان به جمهوری خواهان قدیمی تبدیل می شوند.” “این در مورد جلوگیری از مرگ است.”

فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی ، همچنین دموکرات ، اخیراً در واکنش به افزایش موارد COVID-19 در نیوجرسی محدودیت در اجتماعات داخلی را افزایش داد. صبحانه داخل سالن به 25٪ ظرفیت رستوران محدود می شود و وعده های غذایی داخلی از ساعت 22:00 تا 5:00 مجاز نیستند ، اجتماعات داخل منزل به 10 نفر محدود می شود ، بجز در مواردی مانند مراسم مذهبی.

از مسافران خارج از ایالت خواسته می شود که به مدت 14 روز در قرنطینه قرار بگیرند ، اما مورفی گفت که این ایالت برای رعایت قوانین به سیستم افتخارات متکی است.

رئیس باشگاه جوان جمهوری خواه در نیویورک ، گاوین واکس ، انتقادات را به سخره گرفت و گفت که این گروه هیچ کار اشتباهی نکرده است.

وی در توئیتی با اشاره به بیماری همه گیر که باعث کشته شدن بیش از 24000 نفر فقط در نیویورک شد ، در توئیتر گفت: “ما زندگی و زندگی را در آغوش می کشیم در حالی که همه در غلافهای خود نگران بیماری با 99٪ + بقا هستند.” .

او نوشت: “چپ می خواهد شما در جهانی زندگی کنید که ارتباط و ارتباط با دوستان و بستگان یک جرم و گناه است.” “آنها می گویند انزوا یک فضیلت است. درد می کند.

مورفی جمعه جمهوری خواهان نیویورک را برای برگزاری یک جشن در نیوجرسی انتقاد کرد و روز جمعه در یک نشست خبری گفت که آنها “مخفیانه” به جرسی سیتی رفتند زیرا آنها جایی برای بردن آنها به نیویورک پیدا نکردند.

مورفی با نشان دادن عکسی از این مراسم که مردم اطراف را شلوغ می کند ، گفت: “هیچ تلاش آشکاری برای اعمال فاصله اجتماعی یا ماسک صورت وجود ندارد ، اگرچه استفاده از ماسک در داخل خانه در اجتماعات سازمان یافته هنگام غذا نخوردن و آشامیدن اجباری است.” گائتز برای عکس.

او گاتز را به عنوان “مرد خوش قد و بلند قشنگی با لباس خاکستری” توصیف کرد. وی این نشست را “فراتر از رنگ پریده” ، به ویژه یک نماینده کنگره خواند و عمداً نام گائتز را “ماتز پوتز” تلفظ کرد.

مورفی گفت: “شما در نیوجرسی خوش آمدید ، و صادقانه بگویم ، من هرگز نمی خواهم شما به آن حالت برگردید.”

گائتز به سرعت در توییتر پاسخ داد.

“متشکرم که فرماندار مرا خوش تیپ صدا کردی!” او توییت کرد. “اما در نیوجرسی ، من خوش تیپ تلقی می شوم. در فلوریدا ، من به سختی ششم را جمع کردم. “

———

مایک کاتالینی ، نویسنده آسوشیتدپرس ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir