[ad_1]

یک مالک رستوران در منطقه میشیگان Thumb می گوید که صاحب امتیاز از دفتر شرکت خود جدا شده و پس از خودداری از توقف پذیرش مشتری به عنوان بخشی از محدودیت های دولت برای کاهش سرعت گسترش ویروس COVID-19 ، نام خود را تغییر داده است.

یک مالک رستوران در منطقه Thumb در میشیگان روز جمعه گفت که صاحب امتیاز از دفتر شرکت خود جدا شده و نام خود را تغییر داده است زیرا به عنوان بخشی از محدودیت های دولت برای جلوگیری از سرعت گسترش ویروس COVID ، از پذیرش مشتری استقبال نکرد. -19

روز جمعه با “Sandusky Diner” به جای “Sandusky Big Boy” که 35 سال است این رستوران نامیده می شد ، با استقبال مشتریان روبرو شد.

این یکی از چهار رستورانی بود که در اوایل این هفته به دلیل نقض دستور دولت 15 نوامبر نقل شده بود. مجوزهای مشروبات الکلی در سه موسسه دیگر از جمله یکی از رستوران ها نیز لغو شد.

تروی تانک ، مالک بخشی و مدیر عملیات رستوران گفت ، دفتر شرکت Big Boy به صاحبان رستوران Sandusky گفت که آنها 24 ساعت فرصت دارند تا دستور دولت را رعایت کنند.

تانک به آسوشیتدپرس گفت: “ما قبلا تصمیم گرفته بودیم كه این كار را انجام ندهیم.” “ما فقط برای حمل و نقل آزاد خواهیم بود. ما دیگر قادر به انجام این کار نبودیم. ما قبلاً این کار را سه ماه زودتر در قرنطینه انجام داده بودیم. “

تانک گفت رستورانش مدتی مسیر را امتحان کرده بود ، اما این “تخصص” آنها نبود.

وی گفت: “پشت ما به دیوار بود و می دانستیم که باید بجنگیم.”

محدودیت ها دبیرستان ها و کالج های میشیگان را مجبور به تعلیق فعالیت های خصوصی کرد ، در حالی که مشاغل سرگرمی مانند کازینوها ، سالن های سینما و بازی های بولینگ حداقل برای سه هفته تعطیل می شدند.

ویتر همچنین از مردم خواست با احتیاط “مضاعف” شوند تا از سرپناهی مشابه پناهگاه تأسیس شده در بهار جلوگیری کنند.

میشیگان از زمان ابتلا به بیماری همه گیر در روز جمعه ، بیش از 341،900 مورد تایید شده COVID-19 و بیش از 8900 مورد مرگ ناشی از ویروس را گزارش کرده است.

متوسط ​​تعداد موارد تازه تأیید شده در دو روز گذشته بیش از 8500 مورد در روز است. در مجموع 172 مرگ گزارش شده در روزهای پنجشنبه و جمعه شامل 108 مورد مرگ در بررسی سوابق گذشته است.

وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه میشیگان روز چهارشنبه قیمت چهار رستوران را صادر کرد ، در حالی که کمیسیون کنترل الکل مجوزهای الکل را به حالت تعلیق درآورد.

ساندوسکی در حدود 141 مایلی شمال دیترویت است.

تانک گفت که این رستوران در حال حاضر تا 1000 دلار در روز برای هر روز غذا خوردن مشتریان جریمه می شود. از صبح جمعه جریمه ها پنج روز ادامه داشت.

تانک گفت: “بازرس بهداشتی می آید … روزی یک بار در ورودی برای دیدن افرادی که اینجا نشسته و مشغول صرف شام هستند.”

پاتریک بلیک ، سخنگوی گروه رستوران Big Boy واقع در میشیگان Southfield ، گفت که Sandusky دیگر مجاز به استفاده از مارک Big Boy نیست.

بلیک گفت: “اولویت شماره یک Big Boy … امنیت مشتریان و کارمندان است” و رستوران Sandusky “نماینده استانداردهای Big Boy نیست.”

به گفته ایالت ، این تخلفات شامل اجازه اجتماعات شخصی ، تأمین وعده های غذایی شخصی ، عدم نیاز به پوشش کارکنان و مراجعان و عدم امکان منع تجمع مراجعین می باشد.

کافه روزتا در Calumet ، Woodchips Barbecue در Lapeer و The Place Place در Fenton نیز مورد استناد قرار گرفتند و جریمه شدند. رستوران کوری در Newaygo و B. و D. LLC در Fremont به همراه The Place Place مجوزهای الکل خود را به حالت تعلیق درآورده اند.

تماس ها و پیام های AP که روز جمعه ترک شد و به دنبال نظرات کسب و کار بودند ، پس داده نشدند.

——

گزارش ویلیامز از وست بلومفیلد ، میشیگان.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر