برای درک مطلب زبان انگلیسی لغت خارج از کتاب بخوانیم یا نه؟ دوستان حتما جدای از لغاتی که حتی ممکن است در پاورقی کتاب درسی تان موجود باشد و شما باید بلد باشید در کنار آن باید سعی کنید تا هرچه لغت جدید می بینید به حافظه بصری تان اضافه کرده و دایره لغات خود را افزایش دهید تا پاسخگویی به سوالات درک مطلب برایتان راحت تر برای پزشکی چه رتبه ای لازم است باشد. در این روش داوطلبان روزانه یک تعداد لغت را خوانده و فقط حفظ می کنند و برای این که فراموش نکنند آن ها را یک باره و چند باره تکرار می کنند ولی وقتی که یک ماه از روی خواندن آن لغات گذشت و تمرین و تکرار رخ نداد تقریبا تمامی آن لغات فراموش شده اند و دوباره روز از نو و روزی از آموزش دروس ابتدایی تا کنکور با سایت حرف آخر نو! از اشتباهات رایج داوطلبان در کنکور این است که وقتی با کلوز تست و به خصوص درک مطلب مواجه می شوند بلافاصله به سراغ متن رفته و شروع می کنند تک به تک جملات را می خوانند غافل از اینکه زمان دارد سپری می شود و شما تایم بسیاری از تست ها را از دست داده اید چرا که زمان لازم برای پاسخگویی به هر سوال زبان فقط و فقط 48 ثانیه است پس باید زمان را مانند طلا بدانیم و آن را به درستی مدیریت کنیم.

اما برای این که این درس عمومی است و باید زمان را برای دروس تخصصی که اهمیت و ضریب بیشتری دارند ذخیره کنیم بهتر است تا در کوتاه ترین زمان آن را یک بار برای همیشه بیاموزیم و زمان اضافی برای این درس را یا به تخصصی ها یا به تست زنی و تمرین و تکرار در آن اختصاص دهیم. کوتاه ترین زمان برای پاسخگویی به سوالات درک مطلب و کلوز تست به این صورت است که اول شما به سراغ سوال ها رفته و تک به تک آن ها را می خوانید تا بدانید قضیه از چه قرار است و لازم است که شما به چه قسمتی یا پاراگرافی رجوع کرده تا بدون فوت وقت جواب را به دست بیاورید. فردی در این میان موفق خواهد بود که لغات را در جمله و داستان آموزش دیده یا هم تصویر آن لغت را در ذهن داشته باشد در این صورت شما کاری کرده اید که فراموشی لغات را به حداقل ترین حد ممکن رسانده و کار خود را راحت ساخته اید و همچنین سبب شده تا در کنکور با به یادآوری آن جملات یا تصاویر خیلی سریع به معنای لغت پی برده و در کم ترین زمان ممکن به جواب برسید.

حتما بخوانید:
حوضه امامزاده داود منطقه ای است که در معرض خطر سیل است

اما باید روشی باشد تا بتوانیم با آن روش لغات را به خوبی یاد بگیریم و در ذهن مان حک کنیم. تفکری که کاملا اشتباه است و بنده به عنوان یک فردی که تافل دارم اینطور می گویم که هرچه شما لغت بیشتری به یاد داشته باشید و بلد باشید همانقدر جلوتر از بقیه رقبا خواهید بود اما چطور ممکن است؟ دوستان این را به یاد داشته باشید که اگر منبع شما مناسب باشد به شما به بهترین روش گرامر را آموزش داده و شما را به این درس و به خصوص به گرامر علاقه مند می سازد به طوریکه ترجیح می دهید تا سوالات بیشتری را در این مورد حل کرده و به جواب برسید. زبان انگلیسی از جمله دروسی می باشد که با وجود این که ضریبش نسبت به سایر دروس به استثنای عربی کمتر است ولی دارای اهمیت فراوان و تاثیر زیاد بر روی رتبه شما می باشد. بعد از مطالعه سوالات شما فقط متن را به خصوص برای درک مطلب به صوت روزنامه واری میخوانید تا خیلی سریع تر خود را به محلی که موردنظر سوال است برسانید. دوستان برای اینکه شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن زبان انگلیسی را بیاموزید باید تمامی حواستان را به درس داده و هرچه را که آموزش می بینید خلاصه نویسی کرده و حتما یادداشت برداری آموزش پایه هفتم کنید.

اگر شما دارای منبعی مناسب برای این درس باشید در کوتاه ترین زمان یعنی در کم تر از یک هفته می توانید زبان را به راحتی بیاموزید. یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان چگونه ممکن است؟ فرارترین قسمت زبان انگلیسی تعلق می گیرد به همین قسمت، قسمتی که در کنکور ممکن است بسیار ما را به زحمت بیندازد و به همان اندازه حرص درآر است. زبان هم چون که درسی بسیار فرار است تصویر سازی می تواند هم به شما درس را آموزش داده هم باعث تثبیت مطالب در ذهن شما شود. این منبع باید کامل باشد و حتی الامکان به شما با تصویر و انیمیشن سازی آموزش داده تا یادگیری برای شما میسر بوده و کار را راحت کند. اما چطور؟ تا انتها با ما همراه باشید. تا انتها با ما همراه باشید تا بهترین و صحیح ترین روش یادگیری زبان را به شما آموزش دهیم. جامع بوده و با استفاده از آن دیگر نیاز نباشد تا به سراغ منبع دیگری بروید و کاملا قابل درک باشد.

حتما بخوانید:
Makeup Factory China - Does Dimension Matter?

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت فروشگاه اجی مجی.

ایندکسر