بهترین صندلی کامپیوتر

موقعیت ایده آل نشستن
قبل از پرداختن به جزئیات در مورد نکاتی که قبل از خرید بهترین صندلی کامپیوتر و ویژگی های آن باید در نظر گرفت ، اجازه دهید در مورد موقعیت ایده آل نشستن روی صندلی کامپیوتر توضیحاتی ارائه دهم.

رانهای ما باید در حالت افقی نسبت به بهترین صندلی کامپیوتر زمین قرار بگیرند ، پاها باید روی زمین کاشته شوند و دستها با میز مسطح شوند.

علاوه بر این ، هیچ کششی در پشت وجود ندارد و باید بتوانید مدت زمان قابل توجهی بنشینید بدون اینکه ناراحت باشید.

یک صندلی خوب باید به همه اینها بپردازد.

برای کسانی که مشتاق خرید بهترین صندلی کامپیوتر کامپیوتر هستند ، در اینجا لیستی از ده موردی که قبل از خرید صندلی کامپیوتر باید در نظر بگیرند آورده شده است:

1. قابل تنظیم ارتفاع صندلی
این اولین چیزی است که قبل از خرید صندلی کامپیوتر باید به آن توجه کنید. ممکن است شما تنها کاربر رایانه خود نباشید. افراد دیگر که از صندلی استفاده می کنند ممکن است از نظر قد با شما متفاوت باشند. بهترین صندلی کامپیوتر بنابراین ، صندلی شما باید از ارتفاع صندلی قابل تنظیم باشد تا بتواند تمام ارتفاع متفاوت افرادی که از صندلی استفاده می کنند را در خود جای دهد.

ارتفاع باید به گونه ای تنظیم بهترین صندلی کامپیوتر شود که کاربر مستقیماً به مانیتور نگاه کند. ارتفاع می تواند از 16 تا 21 اینچ تقریباً از سطح زمین متغیر باشد.

2. پشتیبانی کمر بهترین صندلی کامپیوتر
کمر ما به طور طبیعی به سمت داخل قوس دارد. نشستن بیش از حد طولانی روی صندلی و بدون هیچ گونه پشتیبانی می تواند باعث خم شدن در ناحیه کمر و فشار در ساختارهای ستون فقرات کمر شود.

بنابراین ، صندلی باید بتواند از کمر ما حمایت بهترین صندلی کامپیوتر کند (و همچنین باید قابل تنظیم باشد). به خاطر داشته باشید اگر کمرتان به درستی حمایت شود ، این اطمینان را به شما می دهد که می توانید مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه ناراحتی بنشینید.

3. عرض و عمق بهترین صندلی کامپیوتر
بگذارید تأکید کنم هرچه بیشتر روی بهترین صندلی کامپیوتر بنشینید ، اگر صندلی از عرض و عمق مناسب متناسب با هیکل شما برخوردار نباشد ، استرس شما بیشتر خواهد شد. صندلی رایانه ای باید دارای عرض و عمق کافی باشد تا بتواند راحت هر شخصی را پشتیبانی کند.

عمق ، به ویژه باید به اندازه ای باشد بهترین صندلی کامپیوتر که پشت به پشتی نشسته و پشت زانوها باید از صندلی صندلی 2 تا 4 اینچ فاصله داشته باشد.

4. مواد
شما انکار نمی کنید که مواد بهترین صندلی کامپیوتر باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. اما کیفیت صندلی مورد نظر شما به نیاز ، هدف و مدت زمان استفاده از صندلی بستگی دارد.

اگر برای مدت زمان طولانی از رایانه بهترین صندلی کامپیوتر استفاده می کنید ، صندلی پارچه ای ممکن است مفیدتر از چرم باشد.

از طرف دیگر ، تمیز کردن بهترین صندلی کامپیوتر های ساخته شده از چرم برای غذاخورهای نامرتب آسان تر است.

با این حال ، شما باید پارچه ای بهترین صندلی کامپیوتر را که به بهترین وجهی متناسب با نیاز شماست ، قبل از خرید صندلی کامپیوتر تعیین کنید.

5. پشتی قابل تنظیم
یک صندلی معمولاً دارای یک بهترین صندلی کامپیوتر و پشتی متصل یا یک صندلی و پشتی جداگانه است. اگر صندلی و پشتی یکی باشد ، بسته به آنچه که ترجیح می دهید ، صندلی شما باید بتواند به جلو یا عقب متمایل شود.

همچنین باید یک مکانیزم قفل وجود داشته باشد بهترین صندلی کامپیوتر.

در صورت جدا بودن ، پشتی باید از نظر ارتفاع و زاویه قابل تنظیم باشد.

6. دستگیره
بازوی دستی اختیاری است. این به موارد بهترین صندلی کامپیوتر مختلفی بستگی دارد: اگر بیشتر مرتب حرکت می کنید یا مدت طولانی روی صندلی می نشینید …

در اصل ، هنگامی که روی بازو هستید ، بازوها و شانه های شما باید شل باشند.

به خاطر داشته باشید که آرنج و بازوها باید به آرامی بر روی زیر بغل قرار گیرند.

ممکن است داشتن یک صندلی با دسته های قابل جابجایی مفید باشد تا در انجام کارهایی که به تحرک بیشتری نیاز دارند مشکلی ایجاد نشود.

7. مدیریت تنظیمات آسان
ما در مورد هر تصحیحی که قبلاً بحث کردیم صحبت کردیم. خیلی مهم است

نمی توان انکار کرد که یک صندلی خوب باید در صورت لزوم سفارشی شود ، اما مدیریت آن برای راحتی بیشتر نیز باید آسان باشد. کنترل ها باید از حالت نشسته بدون هیچ گونه فشار یا تلاش خاصی قابل دسترسی باشند.

شما باید بتوانید قد ، شیب و چرخش خود را از حالت نشسته تغییر دهید زیرا نمی خواهید در حین استفاده از رایانه روند صاف کردن ، تنظیم صندلی ، نشستن روی صندلی و همه چیز را دوباره تکرار کنید.

8. چرخ محرک
توانایی حرکت از یک طرف اتاق به طرف دیگر بدون نیاز به بلند شدن از روی صندلی راحتی ماست. با چرخ های صندلی خود ، شما باید این کار را انجام دهید.

چرخ به نوع طبقه ای که می خواهید روی آن صندلی استفاده کنید بستگی دارد.

اگر میز کامپیوتر روی یک سطح سخت است ، بهترین صندلی کامپیوتر یک صندلی با چرخ های نرم و لاستیکی بخرید. اگر موکت باشد بهتر است چرخ های جامد داشته باشید.

اطمینان از داشتن چرخ های مناسب روی بهترین صندلی کامپیوتر صندلی کاملاً ضروری است تا از مشکلات عملکردی جلوگیری کنید.

9. چرخش
صندلی رایانه شما باید چرخانده شود تا بهترین صندلی کامپیوتر بتوانید حرکت کنید.

برای مثال بگوییم که شما می خواهید چاپگر خود را روشن کنید. آیا ترجیح می دهید بایستید و به محلی که چاپگر است بروید ، یا فقط کمی بچرخید تا به آن برسید و آن را روشن کنید؟ بدیهی است شما دومی را ترجیح می دهید.

صندلی شما باید بتواند 360 درجه چرخش داشته باشد تا در دفتر کار خود به راحتی به تمام لوازم خود دسترسی داشته باشید.

10. قیمت
هنگام خرید صندلی باید قیمت آن را  بهترین صندلی کامپیوتردر نظر داشته باشید. در پایان روز ، اگر با قیمت موافق نیستید ، مهم نیست که صندلی چقدر کارایی دارد. بنابراین قبل از اینکه به دنبال صندلی کامپیوتر خود بیرون بروید ، انتخاب قیمت مناسب کار عاقلانه ای است.

ایندکسر