این نکته رو از تعداد بازدید فروشگاه هایی مثل خانومی فهمید. به غیر از این خانومی مشتری هاش رو از موجود شدن کالا ها و تخفیف ها مطلع میکنه. پس از رضایت مشتری براش مهمه و میتونه در آینده جزو بهترین فروشگاه های آنلاین تو کشور باشه. مثلاً ممکنه فروشگاهی پرداخت در محل رو فقط توی شهری که هست داشته باشه مثل فروشگاه مبیت که برای مشتری هایی که از شهر کرمان هستند پرداخت درب منزل وجود داره. برای مشتری های سایر شهرها هم ارسال داره و خرید بالای ۱۰۰ هزارتومنشونم رایگانه! چون در کنار ارسال رایگان مزایای دیگه ای رو هم برای مشتری هاش داره.

پس در اینجا میشه گفت تیم تولید محتوا، عکاسی و گرافیک یک فروشگاه آنلاین میتونه اون رو به بهترین فروشگاه اینترنتی از دید کاربرا تبدیل کنه. اینکه یه فروشگاه اینترنتی نماد اعتماد داشته باشه یا نداشته باشه خیلی واسه من به شخصه مهم نیست. چون دیگه اونوقت دستم به هیچ جایی بند نیست و چه بسیار فروشگاه آنلاینی که همینطورید کلاهبردار از آب دراومدن و پول مردمو خوردن و یه آبم روش!

فروشگاه مبیت اونجوری که میگن نیست. مثل فروشگاه مبیت که تو کرمان هست! فروشگاه اینترنتی مبیت رو که بررسی میکردم، از رابط کاربریش واقعا خوشم اومد. بهترین فروشگاه اینترنتی از نظر من فروشگاه مبیته. شخصا از دیجی کالا زیاد خرید میکنم، کیفیت و قیمت محصولاتش نسبتا خوبه و معمولا بهترین قیمت ها رو داره. خرید از معتبرترین فروشگاه آنلاین این مزیت رو داره که میتونیم لحظه به لحظه ببنیم خریدامون تو چه مرحله ایه. به هر حال هر شرکتی سیاست های خاص خودش رو داره و نباید عیب گرفت به این سیاست ها.

مقاله جامع و کاملی بود و به کاربر یه دید کلی از هر فروشگاه میده. اما متاسفانه کشور ما خوبی بهش نیومده و تا یه چیزی رو میبینن داره توی کشور خوب پیش میره، بلانسبت شما گند میزنن داخلش و کلا همه چیزو بهم میریزن و نهایتا نتیجه شد این که الان کیفیت کالاهای آنلاین که میخریم خیلی اومدن پایین، خدمات افتضاحه و قیمت ها هم که نگم براتون …

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با فروشگاه اینترنتی دلبند وب سایت خود باشید.

ایندکسر