27 مورد مرگ ناشی از COVID در مرکز دامپزشکی ایلینویس یک تحقیق را نشان می دهد


مقامات دولتی تحقیق در مورد شیوع ویروس کرونا را در خانه سالمندان در ایلینوی که نزدیک به 200 نفر از ساکنان و کارمندان را آلوده و 27 جانباز را کشته است ، آغاز کرده اند.

خبرنامه ها گزارش می دهند که دفتر فرماندار ایلینوی ج. ب. پریتزکر و وزارت امور ایثارگران امور خارجه در حال تلاش برای تعیین علت انفجار در خانه جانبازان ایالتی لاسال هستند.

“سن رزین” سناتور ایالتی ، نماینده منطقه ای که خانه در آن واقع شده است ، گفت: “فاجعه آنچه در خانه جانبازان اتفاق افتاده قابل دست کم گرفتن نیست”. خوشحالم که مدیر خواستار تحقیق مستقل شده و موافقت کرده است. که ما از این کوره وحشتناک عبرت گرفته ایم که جان 27 قهرمان کشورمان را گرفت. “

شیکاگو تریبون گزارش داد ، شیوع فعلی در اواخر ماه اکتبر مشخص شد ، زمانی که یک عضو کارمند و یک ساکن از نظر ویروس مثبت بودند. تا آن زمان ، بیماری همه گیر تا حد زیادی تحت تأثیر خانه قرار نگرفته بود. در واقع ، طبق گزارش اداره امور سربازان ایلینوی ، دو سوم ساکنان و کارمندان از ابتدای ماه جاری آزمایش مثبت داده اند.

کارگردان باسابقه لیندا چاپا لاوایا روز سه شنبه در جلسه دادرسی شهادت داد: “این تصادفی نیست که تعداد پرونده ها در خانه شروع به افزایش می کند ، همانطور که تعداد پرونده ها به طور چشمگیری در جامعه اطراف افزایش یافته است.”

دکتر اوری هارت ، مشاور بهداشت عمومی ، در جلسه دادرسی گفت که همه 16 مرکز مراقبت طولانی مدت در شهرستان لاسال شیوع داشته است.

کارمندان دولت آزمایشات را در این مرکز افزایش دادند و فرماندار گفت که یک تیم کنترل عفونت به خانه اعزام شده است. از صبح روز سه شنبه ، 40 نفر از ساکنان و 24 کارمند از نظر ویروس مثبت بودند. در حال حاضر این خانه 101 سکنه دارد.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*