در تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب ، لنگه ها و شیشه های پنجره قدیمی برداشته شده و فریم دورتا دور پنجره یا به عبارتی فریم محیطی پنجره که در دیوار فرو رفته باقی می ماند و پنجره دوجداره یو پی وی سی یا الومینیومی به فریم محیطی باقی مانده پیچ می شود. این کار با جدایی دو بخش بیرونی فلز و به عبارتی قرار گیری یک متریال در داخل که انتقال گرما و سرما را کم می کند،انجام می شود کلیک کنید.بنابراین مسیر انتقال گرما از میان درب و پنجره بسته می شود. استحکام بالای این فلز همراه با سبکی آن تولید نمایی با ارتفاعهای بلند را مقدور کرده است. این برند معتبر با شعار تعویض درب و پنجره اهنی و الومینیومی با دوجداره با کمترین تخریب در این حوزه پر تقاضا با قدرت می درخشد، و با به صرفه ترین و مناسب ترین قیمت ها در بازار هدف حضور فعال دارد.

پنجره آلومینیوم ترمال بریک کویر

امتیازی که شرکت پنجره ماندگار نسبت به رقبای خود در طی سالیان دراز کسب کرده، بی شک در تضمین تعویض درب و پنجره اهنی و الومینیومی بدون تخریب و حتی کوچکترین خرابی است. برای تعویض درب و پنجره اهنی و الومینیومی تنها کافی است فریم های درب و پنجره های قدیمی در چارچوب خود باقی بماند و تمام اجزای داخلی ان ها جدا شود تا درب و پنجره یو پی وی سی بنا بر سلیقه شما و مشاوره هیراد برای پوشاندن فریم قبلی ساخته شده و به وسیله تعمیرکاران متخصص ما تعویض درب و پنجره قدیمی با درب و پنجره دوجداره بدون تخریب به بهترین نحو صورت گیرد.

قدم بعدی در بحث تعویض پنجره های قدیمی انتخاب پروفیل مورد نظر است و نیاز به اگاهی شما از این موضوع دارد که ما در بخش مقالات به این ابهامات به صورت تحلیلی پاسخ داده ایم. از زمان اوج گیری بحث تعویض پنجره قدیمی در اواخر دهه هشتاد، شرکت وینتک نیز با طراحی و معرفی پروفیل های بازسازی، گام در این عرصه گذاشت و امروزه یکی از گزینه های کارشناسان برای جای گزینی پنجره های اهنی، این نوع پروفیل می باشد.

ضرورت زمانی معنا پیدا می کند که با جای گزینی یک وسیله، مزایای زیادی حاصل می شود، در بحث تعویض پنجره قدیمی که یک دهه است رواج پیدا کرده است، بسیاری از معضلات پیش روی شما برطرف خواهد شد. پنجره های سرد ، گرما را از بدن شما می گیرندو جلوی ایجاد این احساس “قوی”، که هرگز اجازه نمی دهد که ما احساس گرما کنیم را میگیرد. علاوه خلاص شدن از شر پنجره های قدیمی و معیوب بسیاری از مشتریان با هدف کمترکردن ورود سر و صدای بیرون به خانه و یا بهینه کردن انرژی و جلوگیری از اتلاف انرژی است که اقدام به ثبت سفارش ساخت در و پنجره آلومینیومی می کنند.

علت عایق نبودن پنجره های قدیمی دلایل فراوانی دارد که پنجره های دوجداره کاملا این معایب را پوشش داده و بعد از تعویض پنجره قدیمی با upvc خواهید دید که چگونه دمای محیط تنظیم شده و از ورود سرما در زمستان و گرما در تابستان جلوگیری خواهد شد و علاوه بر کاهش هزینه های مصرف انرژی از مزایای بی نظیر درب و پنجره های upvc و الومینیوم بهره مند خواهید شد. عایق بندی ساختمان ها امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و نقش درب و پنجره های دوجداره upvc و الومینیوم در این زمینه بسیار پر رنگ و کاربردی است به گونه ای که تعویض پنجره قدیمی با یو پی وی سی کاملا در بین اقشار مختلف جامعه احساس میشود زیرا ورود سرما در فصل زمستان و همچنین ورود گرما و ریزگردها و الودگی ها در روزهای مختلف سال در کلان شهرها باعث ایجاد مشکلات زیادی میشود.

روشن است که آلومینیوم رسانای حرارت است و نمیتواند این نقش را به خوبی ایفا کند. بیشترین کاربرد این یراقآلات در مواقعی است که کاربر از تمکن مالی بالایی برخوردار باشد و به دنبال روش ها و امکاناتی است که با کمترین تلاش به امور روزمره خود رسیدگی کند و در حالی که به تماشای تلویزیون مشغول است بتواند با یک ریموت پنجرههای خانه را باز و بسته کند. به این ترتیب که درب و پنجره هاي قدیمی با فرز بریده شده و درب و پنجره هاي دوجداره upvc و الومینیوم بوسيله پيچ هاي مخصوص بر روي فریم (قاب) درب و پنجره هاي قبلي نصب مي گردد.

توسط فوم و چسب مخصوص درزگیری می شود. پنجره ترمال بریک ، پنجرهای است که برای ساخت آن از پروفیلهای آلومینیوم استفاده شده باشد.آلومینیوم فلزی نقرهای رنگ با جلا، نرم، سبک و دارای قابلیت شکلپذیری زیاد است. برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره upvc باید ابعاد

نقشه، تعداد بازشو، تعداد و سایز کتیبه ها، نوع پروفیل upvc، نوع رنگ آمیزی یا لمینت طرح چوب پروفیل یو پی وی سی، رنگ شیشه دوجداره یا سه جداره، سکوریت یا لمینت بودن شیشه را در نظر گرفت. اما در پروفیل های دو رو لمینت باید از پروفیل مغز قهوه ای یا همرنگ لمینت استفاده شود.در پروفیل های مغز رنگی با خراشیده شدن سطح روکش , چون رنگ روکش و پروفیل مخصوص مشابه هستند, محسوس نیست اما در پروفیل های سفید رنگ قابل مشاهده است.

ایندکسر