[ad_1]

تعداد آلودگی های جدید ویروس کرونا در پایتخت ژاپن برای اولین بار از 600 مورد در روز گذشته است

ماساتاکا اینوکوچی ، که در گروه ویروس های شهر است ، گفت: افزایش عفونت ها باعث اضافه وزن بیشتر بیمارستان های توکیو شده و درمان بیماران عادی را برای بسیاری از افراد دشوار کرده است.

وی گفت: “آنها هنوز فلج نشده اند ، اما وضعیت بسیار سخت تر شده است.”

فرماندار توکیو ، یوریکو کویکه از ساکنان خواست تا از رفت و آمدهای غیرضروری ، به ویژه افراد مسن و خانواده هایشان اجتناب کنند. توکیو خواستار بسته شدن مکانهای نوشیدن مشروبات الکلی تا 17 دسامبر است.

در سایر رویدادهای منطقه:

– هند گزارش می دهد که در 24 ساعت گذشته 31،521 مورد عفونت ویروس کرونا ویروس کرونا تأیید شده است که به کمی بیش از یک سوم سطح اوج در اواسط سپتامبر رسیده است. موارد یک روزه در هند بیش از یک ماه زیر 50،000 است. وزارت بهداشت همچنین گزارش داد 412 مورد مرگ در روز پنجشنبه باعث افزایش کل مرگ و میر در هند به 141،772 نفر شده است.این وزارت گفت که برخی از واکسن های ویروس کرونا احتمالاً طی چند هفته آینده مجوز می گیرند. وی طرح اولیه ایمن سازی 300 میلیون نفر را ترسیم كرد.

– کره جنوبی 682 مورد جدید ویروس کرونا را گزارش کرده است ، زیرا مقامات در تلاشند آزمایشات را به سرعت انتقال انتقال دهند. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کره روز پنجشنبه گفت که بیش از 500 مورد از این موارد از کلان شهر سئول رخ داده است که در حال ظهور به عنوان مرکزی برای احیای ویروسی است ، منتقدان علت این امر را کاهش فاصله اجتماعی می دانند. همچنین عفونت در شهرهای بزرگ کشور از جمله بوسان ، اولسان و داگو گزارش شده است که مرکز شیوع قبلی این کشور در بهار بود.

———

پوشش AP را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر