[ad_1]

تعداد آلودگی های جدید ویروس کرونا در پایتخت ژاپن برای اولین بار از 600 مورد در روز گذشته است

ماساتاکا اینوکوچی ، که در گروه ویروس های این شهر است ، گفت: افزایش عفونت ها فشار بیشتری را به بیمارستان های توکیو وارد کرده و درمان بیماران عادی را برای بسیاری دشوار کرده است.

وی گفت: “آنها هنوز فلج نشده اند ، اما وضعیت بسیار سخت تر شده است.”

یوریکو کویکه ، فرماندار توکیو ، از ساکنان خواست تا از رفت و آمدهای غیرضروری ، به ویژه افراد مسن و خانواده هایشان اجتناب کنند. توکیو خواستار بسته شدن مکانهای نوشیدن مشروبات الکلی تا 17 دسامبر شده است.

در سایر رویدادهای منطقه:

– هند گزارش می دهد که در 24 ساعت گذشته 31،521 مورد عفونت ویروس کرونا ویروس کرونا تایید شده است که به کمی بیش از یک سوم سطح اوج در اواسط سپتامبر رسیده است. موارد یک روزه در هند بیش از یک ماه زیر 50،000 است. وزارت بهداشت همچنین از مرگ 412 نفر در روز پنجشنبه خبر داد و در مجموع مرگ و میرها در هند را به 141،772 نفر رساند. این وزارت گفت که برخی از واکسن های ویروس کرونا احتمالاً طی چند هفته آینده مجوز می گیرند. وی طرح اولیه ایمن سازی 300 میلیون نفر را ترسیم كرد.

– کره جنوبی 682 مورد جدید ویروس کرونا را گزارش کرده است زیرا کارمندان برای گسترش آزمایشات به کندی در انتقال کار می کنند. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کره روز پنجشنبه گفت که بیش از 500 مورد از این موارد مربوط به کلان شهر سئول است که در حال ظهور به عنوان مرکزی برای احیای ویروسی است ، منتقدان دلیل کاهش فاصله اجتماعی را می دانند. همچنین عفونت در شهرهای بزرگ کشور از جمله بوسان ، اولسان و داگو گزارش شده است که مرکز شیوع قبلی این کشور در بهار بود.

———

پوشش AP را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر