Asia Today: پرونده های SKorea در میان قوانین اعمال شده مجدداً 500 مورد را رد می کنند


کره جنوبی برای اولین بار در حدود هشت ماه بیش از 500 مورد ویروس کرونا ثبت کرده است

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کره روز پنجشنبه گفت که 583 مورد اضافی در 24 ساعت گذشته در مجموع 32318 مورد شامل 515 مورد مرگ را به خود اختصاص داده است.

کره جنوبی در حالی که ماه گذشته قوانین سختگیرانه مربوط به فاصله اجتماعی را سست کرد ، در حال افزایش موج عفونت های جدید است. برای مقابله با آخرین احیا ، این کشور روز سه شنبه دستورالعمل های دقیق فاصله را در سئول و برخی مناطق دیگر بازیابی کرد.

ارقام دولت نشان می دهد که 402 مورد از 583 مورد تازه ثبت شده در کلان شهر سئول ، جایی که نیمی از 51 میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند ، پیدا شده است. اکثر مناطق دیگر کشور نیز در حال ثبت موارد جدید هستند.

حجم کاری کره جنوبی در فوریه و مارس با بیشترین تعداد موارد در جهان پس از سرزمین اصلی چین به اوج خود رسید ، که بیشتر آنها مربوط به یک فرقه مذهبی بود. تابستان گذشته ، این کشور شیوع دوم را تجربه کرد ، بیشتر در بیشتر سئول.

مقامات می گویند آخرین مسابقه نگران کننده است زیرا بسیاری از گروه ها به مدارس ، معلمان خصوصی ، دفاتر ، بیمارستان ها و اجتماعات خانوادگی مرتبط هستند.

در سایر حوادث در آسیا و اقیانوس آرام:

– روز پنجشنبه ، چین 9 مورد جدید ویروس کرونا را در منطقه وسیع مغولستان داخلی گزارش کرد ، جایی که مقامات مدارس را تعطیل کردند ، پروازها را به حالت تعلیق درآوردند ، مکان های عمومی را تعطیل کردند و ضیافت و سایر اجتماعات را ممنوع کردند. این خوشه در Manzhouli ، شهری با بیش از 200000 شهر در مرز با روسیه متمرکز شده است. مسئولان پس از ظهور آخرین شیوع محلی در اواخر هفته گذشته ، آزمایش اسید نوکلئیک بر روی همه ساکنان را برای یافتن موارد جدید دستور داده اند. حمل و نقل زمینی به داخل و شهر به شدت مختل شده و رفت و آمد در شهر محدود شده است. اخیراً عفونتهای محلی نیز در مرکز مالی شانگهای و بندر شمالی تیانجین گزارش شده است ، اگرچه اداره ملی بهداشت هیچ مورد جدیدی را در روز پنجشنبه در این شهرها ذکر نکرد. به گفته وی ، 12 مورد دیگر در میان افرادی که از خارج وارد می شوند ، ثبت شده است. چین تا حد زیادی انتقال از طریق اقدامات دقیق محدود کردن ، پیگیری و استفاده از ماسک های تقریباً جهانی را متوقف کرده است. در حال حاضر ، 306 نفر به عنوان بیماران COVID-19 ذکر شده اند ، در حالی که 321 نفر دیگر تحت نظر هستند زیرا آزمایش ویروس بدون نشان دادن علائم مثبت است. چین در مجموع 86490 مورد و 4634 مورد مرگ ناشی از COVID-19 را گزارش کرده است.

———

پوشش AP را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*