[ad_1]

اینها برخی از سخت ترین رهنمودهای دولت برای محدود کردن تجمعات شیوع سنتی بود.

دکتر ارین Sauber-Shatz از CDC بیش از 1 میلیون مورد جدید در ایالات متحده در هفته گذشته را دلیل این دستورالعمل های جدید عنوان کرد.

وی گفت: “مطمئن ترین راه برای جشن شکرگذاری امسال خانه در خانه با افراد خانواده است.”

اگر خانواده ها تصمیم بگیرند دانش آموزان ، سربازان یا افراد دیگر را برای بوقلمون و غنیمت برگردانند ، CDC به میزبانان توصیه می کند که اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهند: جلسات باید در بیرون باشد ، در صورت امکان ، با افراد 6 فوت دور و ماسک و فقط یک مردی که غذا سرو می کند.

اینکه آیا آمریکایی ها به هشدار توجه می کنند یا خیر موضوع دیگری است. بازگشت کشنده ویروس تا حدودی به دلیل خستگی همه گیر یا افرادی است که از ماسک و سایر اقدامات احتیاطی خسته می شوند. و پرشها در تابستان گذشته بعد از روز یادبود و 4 ژوئیه ، با وجود هشدارهای شدید مقامات بهداشتی مشاهده شد.

ایالات متحده بیش از 11 میلیون مورد عفونت تشخیص داده شده و بیش از 250،000 مورد مرگ ویروس کرونا دیده است. محققان CDC معتقدند که در حدود 40٪ از افراد آلوده علائم واضحی ندارند اما هنوز هم می توانند ویروس را گسترش دهند.

———

موارد نگهداری ، غیر COVID-19

بیمارستان ها در تلاشند تا با موارد بدون ویروس کرونا ، از شکستگی استخوان گرفته تا حملات قلبی در کشورهایی که موارد COVID-19 منابع زیادی دارند ، ادامه دهند.

در کانزاس ، بیمارستان های روستایی در تلاشند تا بیماران را برای مراقبت های پیشرفته تر به بیمارستان های بزرگتر منتقل کنند.

پری دزبین ، پرستار عملی که در اسمیت کار می کند ، گفت: “چه پنومونی ساده باشد ، چه آپاندیسیت یا شکستگی که نیاز به جراحی دارد ، تعداد محدودی تخت در مراکز آنها وجود دارد و بسیاری از این روال ها را نمی پذیرند.” سایر جوامع روستایی را مرکزیت دهید. “آنها می گویند ،” آنها را به خانه بفرست. اجازه دهید در دفتر تحت نظر باشند. مگر اینکه تهدید کننده زندگی باشد ، ما هم نمی خواهیم آنها را ببینیم. “

در اوایل این ماه ، سیستم بهداشتی در کلینیک مایو در ویسکانسین اعلام کرد که اقدامات پزشکی انتخابی را به حالت تعلیق درآورده است.

فرماندار ایلینوی JB پریتزکر خاطرنشان کرد: بیماران مبتلا به COVID-19 که ادعا می کنند یک چهارم تخت های بیمارستان ایالتی دارند منابع کمتری برای بیماران سکته قلبی ، مادران باردار یا بیماران سرطانی دارند.

پریتزکر گفت: “وقتی بیمارستان های خود را بیش از حد شلوغ یا حتی نزدیک به آنها ترک می کنیم ، همه ما رنج می بریم.”

بیمارستان های بیمار

Mayo Clinic Health System ، شبکه ای از بیمارستان ها و کلینیک ها در غرب میانه که توسط کلینیک مشهور مایو اداره می شود ، گزارش می دهد که 905 کارمند طی دو هفته گذشته با COVID-19 تشخیص داده شده اند.

دکتر امی ویلیامز ، رئیس اجرایی کلینیک مایو ، گفت که بیشتر افراد در معرض جامعه هستند و کار نمی کنند.

وی گفت: “این نشان می دهد این چقدر در جوامع ما گسترده است و به راحتی می توان COVID-19 را در جوامع اینجا در غرب میانه دریافت کرد.”

در کانزاس ، 150 کارمند و پزشک در بیمارستانی در Topeka موارد فعال ویروس کرونا داشتند یا به دلیل تماس با شخصی که ویروس کرونا داشت ، جدا و در مرخصی بودند. و بیمارستان دانشگاه کانزاس در کانزاس سیتی پس از آزمایشات مثبت 187 کارمند از جمله پزشکان ، پرستاران و کارکنان پشتیبانی داشت. 200 نفر دیگر نیز در انتظار نتایج آزمون بودند.

مثبت بودن

نرخ مثبت – درصد آزمایشاتی که برای ویروس مثبت است – نقش مهمی در واکنش به بحران در روزهای اخیر داشته است.

نیویورک این هفته کلاسهای خصوصی را در بزرگترین سیستم مدارس کشور متوقف کرد ، زیرا نرخ مثبت بیش از 3 بود. این امر خانواده هایی را خشمگین کرده است که معتقدند این استاندارد بسیار سختگیرانه است و س questionال می کنند که چرا بارها و رستوران ها می توانند باز بمانند.

میزان مثبت شدن در سطح کشور به رکورد رسیده است. سرعت داکوتای جنوبی ، آیووا و وایومینگ به طور متوسط ​​بیش از 50٪ است و میانگین این کشور در حال حاضر 10٪ است.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که ضعف هایی در داده های مثبت وجود دارد ، زیرا کشورها درصد را متفاوت محاسبه می کنند. اما آنها می گویند روند کلی بحث برانگیز نیست و شیوع جدی و در بسیاری از جاها آزمایش ناکافی را نشان می دهد.

———

گزارش هولینگزورث از میسیون ، کانزاس. خبرنگاران آسوشیتدپرس از سراسر کشور در این همکاری شرکت کردند.

———

دپارتمان بهداشت و علوم آسوشیتدپرس از وزارت آموزش علوم موسسه پزشکی هوارد هیوز پشتیبانی دریافت می کند. AP فقط مسئولیت کلیه مطالب را بر عهده دارد.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر