[ad_1]

یک سازمان داوطلب مستقر در داکوتای شمالی که به کشاورزان در هنگام آسیب دیدگی یا آسیب دیدگی کمک می کند می گوید این سازمان به تعدادی از کشاورزان غرب میانه که از ویروس کرونا ناتوان شده اند کمک کرده است.

چشمه مرطوب فقط یک پنجره کوچک کاشت ارائه می دهد ، بنابراین وقتی کشاورز داکوتای شمالی پاول ایوزدیل به ویروس کرونا مبتلا شد ، دانست که هوا نمی تواند بدتر شود.

این مرد 63 ساله می دانست که اگر به سرعت بهبود نیاورد و محصولات گندم ، جو ، کلزا و کتان خود را نشاند ، این می تواند به معنای پایان دهه های رشد 2300 هکتاری (930 هکتار) جنوب مرز کانادا باشد. اما وضعیت او بدتر شد و به دلیل آب و هوای نامناسب ، حتی همسایگانش هم فرصت کمک نکردند.

ایوزدیل گفت: “ما مقدار کمی برداشت نکردیم.” “خیلی دیر شد و باران دوباره شروع شد.”

سپس Farm Rescue وارد عمل شد. هنگامی که ایوزدال به بیمارستان منتقل شد ، جایی که او هشت روز را در یک دستگاه تهویه هوا گذراند ، داوطلبان سازمان های غیردولتی محصولات او را کاشتند و اطمینان حاصل کردند که مزرعه وی زنده خواهد ماند.

ایوزدال تابستان را در توانبخشی سپری کرد و دوباره قدرت و توانایی خود را برای راه رفتن بدست آورد و گفت که او راحت تر از قبل خسته می شود ، اما قصد دارد به کشت زمین ادامه دهد.

وی گفت: “اگر آنچه را كه انجام دادیم به دست نیاوردیم ، نمی دانم كه آیا كشاورزی را ادامه می دهم.” “من دوست دارم چند سال دیگر کاندیدا شوم ، اما اگر آنها نبودند ، شاید ما فقط تصمیم به ترک آن داشتیم.”

بنیانگذار Farm Rescue ، بیل گروس ، اهل داكوتای شمالی است كه در یك مزرعه بزرگ شده اما قدم پدر و مادرش را دنبال نكرده است. گروس در دانشگاه تحصیل کرد ، راننده شد و به مدت 27 سال با بوئینگ 747 برای سرویس United Parcel Service رانندگی کرد.

اما در سال 2005 ، او با استفاده از بحران مزرعه دهه 1980 ، كه نجات فرزندانش را به فروش زمین و بیشتر دام هایشان انجام داد ، Farm Rescue را راه اندازی كرد. او به نمایشگاه های مزرعه سفر کرد و در آنجا میز مقوایی ترتیب داد و درخواست کمک کرد. او با کمک نمایندگی اتومبیلرانی جان دیر تراکتور خریداری کرد و در سال اول به 10 خانواده کشاورز کمک کرد.

در طول سالها ، اهداکنندگان فردی و شرکتهای بزرگ ، مانند کامیونهای Deere & Company و Chevrolet ، رشد کرده و Farm Rescue اکنون 1000 داوطلب در سراسر کشور دارد.

گروس گفت: “قلب من هرگز از جامعه كشاورزان خارج نشده است.”

طی 15 سال گذشته ، این گروه به 700 خانواده کشاورز در داکوتای شمالی ، داکوتای جنوبی ، مونتانا ، مینه سوتا ، آیووا ، نبراسکا و کانزاس کمک کرده است. این گروه معمولاً به کشاورزان آسیب دیده ، بیماری ها یا بلایای طبیعی کمک می کند ، اما امسال داوطلبان به کسانی که از COVID-19 خارج شده اند کمک می کنند.

گروس گفت: “ما به چندین كشاورزی كه از COVID رنج می برند كمك كرده ایم ، از جمله برخی از آنها كه سه یا چهار هفته در سیستم تهویه استفاده كرده اند و زنده مانده اند و به كشاورزی بازگشته اند.”

همه گیری در اقتصاد کشاورزی فوران کرد و منجر به ورشکستگی بیشتر شد.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. گروس گفت: “آنها قبلاً در نقطه ای بودند که من فکر می کردم نقطه عطف آن است.” “به طور مداوم قیمت کالاها ، بلایای طبیعی و اکنون COVID پایین بود ، و سپس هنگامی که آسیب جدی یا بیماری را به چالش هایی که قبلاً با آن روبرو شده اند اضافه می کنید. ، فقط می تواند برای آنها طاقت فرسا باشد … از نظر مالی و عاطفی. “

کشاورزان و پرورش دهندگان می توانند با پر کردن یک برنامه آنلاین برای کمک به نجات مزرعه درخواست کنند و برخی از آنها توسط دوستان مربوطه به سازمان ارجاع می شوند. گروس گفت بسیاری از کشاورزان در ابتدا با پیشنهاد کمک مخالفت کردند.

گروس گفت: “آنها افرادی مغرور و سخت کوش هستند و معمولاً نمی خواهند از آنها کمک بخواهند.” “گاهی اوقات لازم است که متقاعد کننده باشیم فقط به این دلیل که خدا آنها را رحمت کند ، آنها همیشه احساس می کنند که شخص دیگری وجود دارد که بیش از آنها به کمک نیاز دارد.”

گروه در حال برنامه ریزی کنسرتی برای موسیقی کانتری در تاریخ 9 دسامبر است که به طور مستقیم توسط بروکلین کاسل در نشویل از یوتیوب پخش می شود و هنرمندانی از جمله داستین لینچ ، مادی و ته ، میکی گیتون ، تراویس دنیینگ و تایلر فار در آن شرکت می کنند. تماشاگران می توانند این رویداد را به صورت رایگان تماشا کنند ، اما همه کمک های مالی به Farm Rescue می رود.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر