کاربرد دیگر xbody

پس بهتر است با دیدگاه های مختلفی به این موضوع نگاه کنید. کاربرد دیگر xbodyدر لاغری و کاهش وزن است. از دیگر فوا

توسط مدیر سایت در 17 تیر 1402

پس بهتر است با دیدگاه های مختلفی به این موضوع نگاه کنید. کاربرد دیگر xbodyدر لاغری و کاهش وزن است. از دیگر فواید افزایش جریان خون صورت میتوان به از بین بردن سیاهی زیر چشم اشاره کرد. در میان دیگر موارد، برنامه متابولیسم در نظر گرفته شده است که باعث کاهش وزن شود. یکی از روشهایی که میتواند در این امر به ما کمک کند و عضلاتمان را سفت و جوان نگه دارد xbody goصورت است. افرادی که این روش را امتحان میکنند پس از مدتی چهرهای شفافتر و روشنتر به دست میآورند و چین و چروکهایشان نیز کمتر میشود. دستگاه تحریک الکتریکی عضلات در واقع ابزاری است که فیزیوتراپیستها از آن برای کمک به بهبودی افرادی که پس از جراحی یا در حین فرایند توانبخشی توانایی حرکت دادن عضلات خود را ندارند استفاده میکنند. توصیه ها برای نسبت بهینه پالس - توقف بین 1: 1 و 1: 5 متغیر است. از بین رفتن چربی ها، افزایش قدرت و بهبود ظاهر پوست در طول ۴ الی ۶ هفته قابل مشاهده و اندازه گیری خواهد بود. قیمت جلیقه های تمرینی xbody از ۱۵۰ الی ۶۰۰ میلیون تومان متغیر است و استودیو های متعددی که در کشور راه اندازی شده بابت ۲۰الی ۳۰دقیقه تمرین هزینه ای بین ۱۵۰الی ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر جلسه از شما دریافت می کنند.
میدان مغناطیسی و تغییر جریان بر روی عملکرد دستگاه ضربان ساز تاثیر می گذارند و منجر به تداخل در جریان الکتریکی و انقباض قلب می شوند و ممکن است باعث تحریک قلب شوند. مزیت مهم xbody go، منطقه اثر وسیع آن است که بر خلاف انواع رسوب زدایی های مغناطیسی و الکتریکی محدود به طول سیم پیچ یا آهنربا نشده و تا چند صد متر از دو سوی xbodyدرون لوله منتشر میگردد . در کنار این موارد، نوع عملکرد دستگاه و ورزش ایکس بادی به شکلی است که شما می توانید تا سه برابر چربی سوزی را افزایش داده و به تناسب اندام مدنظر خود دست پیدا نمایید. وقتی همیشه عاشق ورزش و ورزش کردن باشید و زمانی فرارسد که شرایط را برای راه اندازی کسب و کار شخصی خود مناسب ببینید، حتما به دنبال مجموعه ای همانند مجموعهxbody  خواهید رفت. نرم افزار دستگاه یک مربی مجازی دارد که حرکت های مختلف را به شما نشان میدهد. با این تکنولوژی حیرت انگیز تمام مزایای 3 جلسه تمرین بدنسازی 90 دقیقه ای را فقط در 20 دقیقه و 2 جلسه تمرین در هفته داشته باشید! در ادامهی این مقاله از دیجیکالا مگ، ما ضمن بررسی ویژگیها و امکانات دستگاه تحریک الکتریکی عضلات (EMS) نتایج حاصل از تمرین با آن را بر روی عضلات بدن با نتایج حاصل از تمرینات قدرتی سنتی مثل ورزش بدنسازی و تناسب اندام مقایسه میکنیم.

اما آیا استفاده تنها از محصولات موضعی باعث میشود تا 70 سالگی پوستمان سفت و جوان بماند؟ اگرچه محصولات موضعی در کنار نوشیدن آب کافی و تغذیه سالم میتوانند تا سالهای سال پوستمان را شاداب نگه دارند، اما باید به عضلات موجود در صورتمان نیز توجه کافی داشته باشیم. دستگاه تحریک الکتریکی عضلانی اساساً کاری را که مغز شما در این حالت انجام میدهد تقلید میکند؛ یعنی با استفاده از پدهای الکتریکی که به قسمتهای مختلف یک عضله متصل میشوند، یک تکانهی الکتریکی کوچک به عضله ارسال میشود که به آن عضله فرمان میدهد منقبض شود. تمرین EMS (ای ام اس) با فعالسازی همزمان همه گروه های عضله ای (دست ها، پاها، شکم، پشت و کفل) به وسیله جلیقه ای تنگ تمرین کل بدن صحیحی را فراهم میکند که در آن محدودیت ها جبران میشوند واز بارهای یک طرفه یا بارهای اشتباه و عدم میزان اجتناب میشود. شاید فکر کنید که این اتفاق هیچ راه حلی به جز جراحی ندارد؛ اما در اشتباه هستید. مطالعات نشان داده که شدت تمرین با این دستگاه تقریباً ۲۰ برابر بیشتر از روشهای تمرین قدرتی معمولی مانند تمرینات با وزنه است. برای رسیدن به نتایج ملموس با استفاده از دستگاه تحریک الکتریکی عضلات، معمولاً روزی ۲۰ تا ۳۰ دقیقه و ۵ بار تمرین در هفته با استفاده از این دستگاه کافی است.

جالب است بدانید که ورزش ایکس بادی امروزه در بیش از ۵۵ کشور دنیا دارای علاقه مندان بی شماری بوده و با استفاده از آن برای لاغری و رسیدن به تناسب اندام و برای رفع مشکلاتی مانند درمان کمر درد و جلوگیری از پوکی استخوان بهره میبرند. جالب است بدانید لاغری با ایکس بادی باعث بهبود و تعادل در عضلات بدن میشود. جالب است بدانید که حتی میتوان به کمک آن زاویه سازی صورت نیز انجام داد. چرا پودر سفیدهی تخم مرغ از بهترین مکملهای پروتئینی برای ورزشکاران است؟ ترمیم قسمت هایی که بعد از عمل های جراحی دچار تحلیل شده اند. در هر حال فعال بودن عضلات فواید زیادی دارد و این روش به شما کمک می کند که حین تمرینات ساده درصد بالاتری از عضلات را فعال کنید. اگرچه استفاده از این دستگاه بر روی افراد معمولی و ورزشکاران آماتور توصیه نمیگردد و نیز نمیتوان بدون رژیم لاغری یا غذایی صحیح انتظار معجزه داشت. یکی از فواید EMS افزایش توان سرعتی افراد تا 30 درصد و استقامتی تا 100 درصد میباشد که همین امر باعث استقبال زیاد ورزشکاران حرفه ای تمام زمینه ها ( بدنسازی، فوتبال، والیبال، تنیس، بوکس و …) از این روش تمرینی شده است. علاوه بر پدها، در برخی از این دستگاهها، از جلیقههای پوشیدنی و یا کمربند جهت انتقال امواج به عضلات شما استفاده میشود.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن